Про нас

Компанія «UMS»

випускає човни й катери торгових марок Tuna і UMS, починаючи з 2000 року

Сьогодні продукція Тuna і UMS експлуатується в Україні, Германії, Нідерландах, Швеції, Фінляндії, Норвегії та в багатьох інших країнах. Компанія «UMS» регулярно оновлює модельний ряд, нарощує об'єми випуску і незмінно покращує характеристики своєї продукції. Стабільний ріст об’ємів випуску і розширення модельного ряду продукції стали можливими завдяки потужному виробничому й технічному потенціалу компанії. З першого дня свого заснування ми ставимо акцент на використання власних технічних розробок та на створення власного повного циклу виробництва.
Спеціалізовані авторитетні європейські видання в процесі проведення технічних тестів незмінно присвоюють найвищі оцінки за високу морехідність та якісну конструкцію наших корпусів.
Серійне виробництво човнів і катерів включає в себе широкий модельний ряд: від простого 4-метрового джон-бота до динамічного й швидкісного 8-метрового кабінного катера. Крім того, для служб спеціального призначення випускаються катери довжиною більше 12 метрів.
Конструкція наших човнів і катерів являє собою надміцний зварний корпус з алюмінієво-магнієвого сплаву марки 5083.
Міцні, легкі, вдалі з огляду на гідродинаміку корпусу човни й катери нашого виробництва дуже швидко віднайшли свою славу в країнах Європи. У виробництві наших моделей практично повністю виключено використання фанери й пластика – швидко старіючих матеріалів. Ми ставимо акцент на максимальну довговічність та міцність продукції. Наші човни зарекомендували себе як надійні, невибагливі водномоторні транспортні засоби, призначені для активного відпочинку, риболовлі, полювання та професійного використання.
Якість продукції підтверджено сертифікатами європейського стандарту СЕ.
Ми докладаємо найбільших зусиль, щоб зробити використання нашої продукції приємним і безпечним, а труд – більш ефективним та прибутковим.